Zalane auto, dom a ubezpieczenie

Ostatnie wydarzenia z 27 lipca 2019 r. w Katowicach przypominają nam, że pomimo postępu i osiągnieć techniki XXI wieku, siły natury nadal biorą górę i potrafią w ciągu kilku minut zniszczyć nasz dobytek, na który pracowaliśmy przez lata.

Deszcz nawalny, który nawiedził nasz region wyrządził sporo szkód. Wiele domów, piwnic, biur i ogrodów zostało zalanych. Koszty napraw są naprawdę ogromne, i w niektórych przypadkach wynoszą set tysięcy złotych. A przecież można uniknąć tych nieprzewidzianych kosztów i spać spokojnie ubezpieczając swój majątek.

A czy Ty ubezpieczyłeś już swój dom, mieszkanie czy samochód??

Czy wiesz, że ubezpieczenie mieszkania to wydatek kilkuset złotych rocznie?
Czy wiesz, że możesz ubezpieczyć dom za kwotę około 800 do 1800 zł na rok?
Czy wiesz, że kupując ubezpieczenie Auto Casco, otrzymasz odszkodowanie w przypadku, gdy Twój samochód zastanie uszkodzony w wyniku gradu, deszczu nawalnego itd. ?

Zadzwoń lub napisz maila, zadamy Ci kilka pytań, szybko przedstawimy kilka wariantów oferty, dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości. Podjedziemy do Ciebie, aby podpisać niezbędne dokumenty, To wszystko zajmie niedużo czasu,
będziesz miał kompleksową ochronę, a tym samym zapewnisz sobie i bliskim bezpieczeństwo i spokojny sen. Znajdziemy tanie ubezpieczenie dostosowane Twoich wymagań.